slovensky SLOVENSKY   english ENGLISH
Aplikácie na mieru

Aplikácie na mieru

Návrh a realizácia web aplikácií

S použitím platformy LAMP (Linux, Apache, PHP, MySQL) vyvíjame internetové a intranetové aplikácie na mieru. Okrem toho, máme skúsenosti s AJAX, HTML5, jQuery a JavaScript technológiami.

Pozrite si príklad

Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie

Hybridné aplikácie pre iOS a Android

Vyvíjame mobilné aplikácie pre iOS a Android s použitím Apache Cordova, AngularJS/Javascript, Bootstrap alebo OnsenUI. Nasadíme vytvorené aplikácie do Apple Store aj Google Play.

Pozrite si príklad

Internetové obchody

Internetové obchody

Premeňte návštevníkov na zákazníkov

Ponúkame návrh a vývoj služieb pre elektronické obchody a platobné webové aplikácie s použitím vlastného, ľahko rozšíriteľného redakčného systému.

Pozrite si príklad

Webové stránky

Webové stránky

Vytvorené na mieru

Rozvíjame stratégiu, ktorá odráža vaše ciele; pracujeme s technológiami, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám; a vytvárame dizajn, ktorý stelesňuje vašu značku. Výsledkom je vlastná, profesionálna a rozšíriteľná webová stránka, ktorá pomôže vašej spoločnosti dosiahnuť ďalšiu úroveň.

Pozrite si príklad

Redakčný systém

Redakčný systém

Používame vlastný redakčný systém

Základom našich projektov je náš redakčný systém webbyCMS. Redakčný systém webbyCMS slúži na jednoduché vytváranie a údržbu kompletného obsahu webových stránok akéhokoľvek typu a rozsahu.

Prevádzka a servis

Prevádzka a servis

Aktualizácie a servis po spustení.

Odovzdaním sa naša spolupráca nekončí. Zabezpečíme bezproblémovú prevádzku vašich internetových projektov, aktualizáciu technických častí ako aj obsahu, rozšírenie o nové funkcie a promptné odstránenie chýb v prípade potreby.