slovensky SLOVENSKY   english ENGLISH
Internetové aplikácie

Internetové aplikácie

Návrh a realizácia od začiatku do konca

S použitím platformy LAMP (Linux, Apache, PHP, MySQL) vyvíjame internetové a intranetové aplikácie na mieru. Okrem toho, máme skúsenosti s AJAX, HTML5, jQuery a JavaScript technológiami.

Pozrite si príklad

Elektronický obchod

Elektronický obchod

Premeňte návštevníkov na zákazníkov

Ponúkame návrh a vývoj služieb pre elektronické obchody a platobné webové aplikácie s použitím vlastného, ľahko rozšíriteľného redakčného systému.

Pozrite si príklad

Webstránky

Webstránky

Vytvorené na mieru

Rozvíjame stratégiu, ktorá odráža vaše ciele; pracujeme s technológiami, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám; a vytvárame dizajn, ktorý stelesňuje vašu značku. Výsledkom je vlastná, profesionálna a rozšíriteľná webová stránka, ktorá pomôže vašej spoločnosti dosiahnuť ďalšiu úroveň.

Pozrite si príklad

Redakčný systém

Redakčný systém

Používame vlastný redakčný systém

Základom našich projektov je náš redakčný systém webbyCMS. Redakčný systém webbyCMS slúži na jednoduché vytváranie a údržbu kompletného obsahu webových stránok akéhokoľvek typu a rozsahu.

Webhosting

Webhosting

Domény a webhosting pre vaše projekty

Pri objednávke domén a webhostingu spolupracujeme s jednou s najvačších spoločností na Slovensku, firmou Webglobe – Yegon, s.r.o.

Prevádzka a servis

Prevádzka a servis

Udržiavanie webu, aktualizácie, servis po spustení.

Odovzdaním sa naša spolupráca nekončí. Zabezpečíme bezproblémovú prevádzku vašich internetových projektov, aktualizáciu technických častí ako aj obsahu, rozšírenie o nové funkcie a promptné odstránenie chýb v prípade potreby.